آرشیو
جدیدترین خبرها

برگزاری اردوی یکروزه درون مدرسه ای در دبیرستان فرزانگان دوره دوم

برگزاری اردوی یکروزه درون مدرسه ای در حیاط مدرسه برای پایه یازدهم دبیرستان فرزانگان دوره دوم ازساعت ۱۵تا۱۸وبرگزاری یلدانه ۱۴۰۰ازساعت ۱۸تا۲۰بصورت حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی

ادامه مطلب

برگزاری مراسم گرامیداشت یادواره چهل هزار شهید دانش آموز و فرهنگی

مراسم گرامیداشت یادواره چهل هزارشهدای دانش آموز وفرهنگی دراجرای طرح لاله های روشن دبیرستان فرزانگان دوره دوم روزسه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۹/۲۳بادعوت از خانواده معزز شهید سیدرضابسیطی برگزار شد

ادامه مطلب

افتتاح سالن چند منظوره مرحوم شید سعید آیت اللهی در دبیرستان فرزانگان دوره دوم

ساخت این پروژه که از چند سال قبل به همت خیر بررگوار جناب آقای آیت اللهی به یاد فرزند مرحومش آغاز شده بود روز پنجشنبه مورخ 11 آذرماه با حضور خانواده ایشان و مسئولین اداره استعدادهای درخشان و آموزش و پرورش افتتاح گردید .

ادامه مطلب

تشکیل جلسه مدیران مدارس سمپاد استان یزد

سومین جلسه مدیران مدارس سمپاد استان یزد در سال تحصیلی جاری روز پنجشنبه مورخ 4 ام آدر ماه  در دبیرستان دخترانه دوره اول شهدا اردکان تشکیل شد .
 

ادامه مطلب

برگزاری اردوی درون مدرسه ای یکروز ه مورخ پنجشنبه ۱۴۰۰/۸/۲۷برای پایه دهم دردبیرستان فرزانگان دوره دوم

این برنامه به مناسبت هفته کتاب وکتابخوانی باحضور مسئول فرهنگی وهنری ومسئول سازمان دانش آموزی اداره ناحیه دو ورئیس سمپاد وکارشناس فرهنگی سمپادبرگزارشد

ادامه مطلب

افتخار‌ آفرینی دانش‌آموزان فرزانگان دوره اول در جشنواره نوجوان سالم استان یزد

🔻حدیثه صدوقی، رتبه اول در رشته‌ی نقاشی با تکنیک مداد رنگی
🔻مهدیه طیب‌زاده، شایسته تقدیر در رشته‌ی نقاشی با تکنیک مداد رنگی 
🔻نوشین عباسی، رتبه اول در رشته‌ی گرافیک با تکنیک تصویر سازی
🔻میترا پورانتظاری، رتبه دوم در رشته‌ی گرافیک با تکنیک تصویر سازی
🔻خانم‌ها: 
هانیه‌السادات هاشمی، هستی حجتی‌فر، فاطمه گلشن تفتی، رتبه سوم به صورت مشترک در رشته‌ی گرافیک با تکنیک تصویر سازی
🔻دنیا داد، رتبه اول در رشته‌ی گرافیک با تکنیک پوسترسازی
🔻هما دهقان، رتبه دوم در رشته‌ی گرافیک با تکنیک پوسترسازی
🔻فاطمه یاوری، رتبه سوم در رشته‌ی گرافیک با تکنیک پوسترسازی
🔻شایسته تقدیر خانوم‌ها: فاطمه زارع‌کمالی، مژده برزگر و محیا پیران، در رشته‌ی گرافیک با تکنیک پوسترسازی
🔻مبینا منتظری، رتبه دوم در رشته‌ی نقاشی با تکنیک گواش
🔻شیرین شفیعی، رتبه سوم در رشته‌ی نقاشی با تکنیک گواش
🔻الناز فیاض، رتبه اول در رشته‌ی نقاشی با تکنیک آبرنگ
در بخش مقاله:

🔻رتبه اول خانمها: ستایش دهقان، فرناز فلاح، عسل الیاری

ادامه مطلب

اطلاعیه ثبت‌نام کنندگان آزمون‌های ورودی پایه‌های هفتم و دهم

به اطلاع ثبت‌نام کنندگان آزمون‌های ورودی پایه‌های هفتم و دهم استعدادهای درخشان می رساند:
 برابر اطلاعیه های قبلی این سازمان امکان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از تاریخ 10 خرداد فراهم گردید.
🔸ثبت نام کنندگان می توانند با مراجعه به سامانه مربوطه azmoon.medu.ir  اقدام به پرینت کارت ورود به جلسه نمایند.
🔸چنانچه داوطلبی در مراحل اولیه ثبت نام موفق به پرداخت وجه نگردیده نیز می تواند نسبت به پرداخت وجه اقدام و پس از نهایی نمودن ثبت نام اقدام به دریافت کارت نماید.
🔸جزئیات لازم از قبیل تاریخ، ساعت و حوزه محل برگزاری آزمون داوطلب در کارت ورود به جلسه قید شده است و حداقل نیم ساعت قبل از ساعت شروع آزمون در محل حوزه حاضر باشند.
🔸 جهت شرکت در آزمون همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت ملی یا شناسنامه الزامی می باشد.
🔸کارت ورود به جلسه آزمون نیاز به مهر آموزشگاه ندارد.
🔸گفتنی است آزمون ورودی پایه هفتم استعدادهای درخشان راس ساعت 9 صبح روز پنج شنبه 20 خرداد 1400 و آزمون ورودی پایه دهم راس ساعت 9 صبح روز جمعه 21 خرداد 1400 همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه ماهانه مدیران مدارس سمپاد استان یزد

جلسه ماهانه مدیران مدارس سمپاد استان یزد باحضور سید حسین رضوی، رئیس اداره‌ی استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان استان یزد؛ روز یکشنبه مورخ نهم خردادماه هزار و چهارصد، بامحوریت برنامه‌ریزی جهت تامین نیروی انسانی، در پژوهشگاه آیت‌الله خاتمی یزد برگزار شد.

ادامه مطلب

بازدید مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد، از برگزاری مرحله‌‌ی دوم آزمون‌ المپیادهای علمی

در سومین روز از برگزاری مرحله‌ی دوم آزمون المپیادهای علمی، به تاریخ بیست و ششم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰، محسن موحدی‌فرد، مدیرکل آموزش و پروش استان یزد؛ سیدحسین رضوی، رئیس سمپاد استان یزد؛ سیدعلی کارآموز، معاون متوسطه؛ حمید اسماعیلی، مدیر ناحیه ۲، محمدعلی حیدری، رئیس اداره سنجش و ارزیابی؛حسین شجاعیان، حراست؛ در محل برگزاری آزمون، پژوهشگاه آیت الله خاتمی یزد حاضر شدند.
 

ادامه مطلب

قابل توجه دانش‌آموزان پذیرفته شده برای آزمون مرحله دوم المپیادهای علمی

اخبار نیمه رسمی حاکی از این است که نهادهای مربوط با بیماری کرونا با درخواست مبنی بر برگزاری المپیادهای علمی در اردیبهشت و خرداد موافقت کرده‌اند. هر چند تا نامه‌های رسمی را دریافت نشود، نمی‌توان در این‌باره اطمینان کامل داشت ولی خوب است دانش‌آموزان عزیز آمادگی لازم را داشته باشند. لازم به ذکر است با توجه به محدودیت‌های زمانی در برخی روزها در سه وعده مختلف آزمون خواهیم داشت:

ادامه مطلب
آرشیو
فعالیت های پرورشی

تقدیر از کادر دبیرستان دکتر شاهی به مناسبت هفته معلم

به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم "آقای پوربابایی" مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه مرکزی،
"جناب سرهنگ محسنی" مسئول کانون بسیج فرهنگیان وحاج اقا قطبی رئیس بسیج سازمان دانش اموزی استان، با همراهی "خانم زارع" فرمانده حوزه بسیج دانش اموزی خواهران  ناحیه یک، باحضور در دبیرستان دکتر شاهی از  کادر اموزشگاه تقدیر وتشکر کردند.

ادامه مطلب

افتخاری دیگر برای جامعه شطرنج استان یزد توسط دانش آموز تیزهوشان رقم خورد

مهرنوش مفیدی دانش آموز دبیرستان فرزانگان به اردوی تیم ملی جهت شرکت در مسابقات جهانی شطرنج راه یافت.

ادامه مطلب

افتخارآفرینی جمعی از دانش آموزان دبیرستان دوره دوم شهید صدوقی یزد

دانش آموزان دبیرستان دوره دوم شهید صدوقی توانستند 3 رتبه کشوری در مسابقات فرهنگی هنری آموزش و پرورش را از آن خود کنند.

ادامه مطلب
آرشیو
فعالیت های پژوهشی

افتخار آفرینی دانش‌آموزان‌ توانمند دبیرستان‌ دخترانه فرزانگان دوره اول یزد در مسابقات قرآن ‌و معارف

خانم‌ها:
۱- یکتا‌ بهروزی‌، رتبه اول در رشته‌ی تفسیر قرآن و راهیابی به مرحله استانی
۲- بهار دهقان‌زاده، رتبه‌ اول در رشته‌ی تفسیر قرآن و راهیابی به مرحله استانی 
۳- فاطمه‌ دهشیری، رتبه‌ اول در رشته‌ی انشا نماز و راهیابی به مرحله استانی
۴- مانیا‌ محمودی، رتبه‌ اول در رشته‌ی انشا نماز و راهیابی به مرحله استانی
۵- محدثه دشتکی، رتبه‌ اول در رشته‌ی قرائت قرآن و راهیابی به مرحله استانی
۶- زهرا اقبالی، رتبه‌ اول در رشته‌ی حفظ ویژه ۱۰ جزء و راهیابی به مرحله استانی
۷- محدثه‌ اقبالی، رتبه‌ اول در رشته‌ی ترتیل قرآن
۸- مهدیه حسن‌زاده، رتبه‌ اول در رشته‌ی حفظ موضوعی
۹- آیدا نظریان، رتبه‌ اول در رشته‌ی حفظ موضوعی
۱۰- مهسا خیراندیش، رتبه‌ اول در رشته‌ی حفظ موضوعی
۱۱- حنانه قاسمی، رتبه‌ دوم در رشته‌ی احکام
۱۲- فاطمه‌السادات واعظ‌پور، رتبه دوم در رشته‌ی احکام
۱۳- زهرا دهقان‌زاده، رتبه‌ دوم درررشته‌ی انشا نماز 
۱۴- فاطمه السادات میرخلیلی، رتبه‌ دوم در رشته‌ی حفظ‌عمومی 
۱۵- مطهره‌ حاتمی، رتبه‌ دوم در رشته‌ی حفظ‌ویژه ۲۰ جزء
۱۶- لیلا حکیمی، رتبه‌ دوم در رشته‌ی صحیفه سجادیه
۱۷- فائزه آمون، رتبه‌ دوم در رشته‌ی صحیفه سجادیه
۱۸- زهرا یغمایی، رتبه‌د دوم در رشته‌ی قرائت تحقیق
۱۹- سنا اشرف‌زاده، رتبه‌ دوم در رشته‌ی قرائت ترتیل
۲۰- فاطمه زارع‌کمالی، رتبه‌ سوم در رشته‌ی حفظ عمومی 
۲۱- کیانا کفاش، رتبه‌ سوم در رشته‌ی نهج البلاغه 
۲۲- زهرا میرجلیلی، رتبه‌ سوم در رشته‌ی نهج البلاغه 
۲۳- الهه السادات‌ ابوالبقایی، رتبه‌ چهارم در رشته‌ی احکام
۲۴- نگارابویی، رتبه‌ چهارم در رشته‌ی حفظ ویژه ۵ جزء
۲۵- یاسمن نیکخواه، رتبه‌ پنجم در رشته‌ی صحیفه سجادیه
۲۶- نگین محسن‌زاده، رتبه‌ پنجم در رشته‌ی حفظ عمومی

ادامه مطلب

درخشش‌ دانش‌آموزان هنرمند‌ دبیرستان‌ دخترانه دوره اول‌ فرزانگان‌ یزد در مسابقات فرهنگی و هنری

خانم‌ها:
۱- غزل‌ اعتمادیان، رتبه‌ اول در رشته‌ی وبلاگ و راهیابی به مرحله‌ استانی
۲- حدیث کارگر، رتبه‌ اول در رشته‌ی وبلاگ و‌‌ راهیابی به مرحله‌ استانی 
۳- مهدیه حسن‌زاده، رتبه‌ اول در رشته‌ی تکنوازی (گیتار) و راهیابی به مرحله استانی 
۴- مانیا محمودی، رتبه اول در رشته‌ی تکنوازی ( کاخن) و راهیابی به مرحله استانی 
۵- محیا پیران، رتبه اول در رشته‌ی رنگ‌وروغن و راهیابی به مرحله استانی
۶- فاطمه گلشن، رتبه اول در رشته‌ی کلاژ و راهیابی به مرحله استانی
۷- حدیث دهقان، رتبه دوم در رشته‌ی نقالی
۸- زهرا آقا‌بزرگی، رتبه دوم در رشته‌ی وبلاگ
۹- دنیا داد، رتبه دوم در رشته‌ی تکنوازی( پیانو)
۱۰- الهام صفری، رتبه دوم در رشته‌ی ویدئو‌کست
۱۱- نازنین‌فاطمه نشاسته‌گر، رتبه سوم در رشته‌ی نستعلیق 
۱۲- الهه‌السادات فرشچی، رتبه سوم در رشته‌ی تکنوازی( دف)
۱۳- مژده برزگر، رتبه سوم در رشته‌ی مدادرنگ
۱۴- دنیا داد، رتبه سوم در رشته‌ی مدادرنگ
۱۵- زهرا‌السادات میر‌جلیلی، رتبه سوم در رشته‌ی طراحی
۱۶- حامده عبدالله‌نژاد، رتبه سوم در رشته‌ی طراحی
۱۷- بهار دهقان‌زاده، رتبه سوم در رشته‌ی پادکست
۱۸- مانیا محمودی، رتبه سوم در رشته‌ی داستان 
۱۹- مهدیه طیب‌زاده، رتبه سوم در رشته‌ی عکاسی 
۲۰- هما دهقان، رتبه سوم در رشته‌ی تصویر‌سازی
۲۱- رعنا السادات حسینی، رتبه چهارم در رشته‌ی عکاسی

ادامه مطلب

کسب‌ رتبه اول ناحیه توسط‌ دانش‌آموزان دبیرستان دخترانه فرازنگان دوره اول‌ یزد در جشنواره نوجوان خوارزمی

درمرحله‌ ناحیه‌ای جشنواره نوجوان خوارزمی، خانوم‌ها زهرا تقی‌ملایی و مریم‌ آیت‌اللهی در رشته پژوهش، 
خانوم‌ها یکتا‌ بهروزی و فائزه‌ صادقی دررشته بازارچه و خانوم مانیا‌ محمودی در رشته ادبیات موفق به کسب رتبه‌اول شدند.

ادامه مطلب
آرشیو
فعالیت های آموزشی

برگزاری آزمون المپیاد زیست شناسی مرحله جهانی در پژوهشگاه آیت الله خاتمی استان یزد

آزمون مرحله انتخابی تیم ملی المپیاد زیست‌شناسی با حضور دو شرکت‌کننده‌ی یزدی، خانم آتنا مدرسی و آقای محمدرضا فلاح‌زاده در پژوهشگاه آیت‌الله خاتمی سمپاد یزد برگزار شد.

ادامه مطلب

جلوه گری معلمان سمپاد در جشنواره جلوه های معلمی

کسب رتبه های برتر استانی در طرح شناسایی جلوه های ویژه معلمی در زیست بوم جدید توسط همکاران عزیزمان آقایان محسن عباسی،احمد جعفری ندوشن و حمیدرضا جلالی،دبیران درس عربی و زبان انگلیسی دبیرستان های دوره اول استعداد های درخشان شهید صدوقی و شهید رمضانخانی یزد را به خانواده سمپاد یزد تبریک گفته و برای این دو بزرگوار و سایرهمکاران زحمتکش مجموعه سمپاد یزد آرزوی سلامت و توفیق روزافزون را داریم.

 

ادامه مطلب

اسامی افراد برگزیده جشنواره نوجوان خوارزمی دبیرستان پسرانه استعداد های درخشان شهید یحیی ذوالفقاری شهرستان میبد _ مرحله منطقه ای _1400-1399

اسامی افراد برگزیده دبیرستان پسرانه استعداد های درخشان شهید یحیی ذوافقاری شهرستان میبد در جشنواره خوارزمی نوجوان _مرحله منطقه ای _1400-1399 در زمینه های آزمایشگاه -علوم تجربی ، پژوهش ، بازارچه مشخص شد.


ادامه مطلب