لیست فعالیت های پژوهشی
9 اردیبهشت 1400

افتخار آفرینی دانش‌آموزان‌ توانمند دبیرستان‌ دخترانه فرزانگان دوره اول یزد در مسابقات قرآن ‌و معارف

خانم‌ها:
۱- یکتا‌ بهروزی‌، رتبه اول در رشته‌ی تفسیر قرآن و راهیابی به مرحله استانی
۲- بهار دهقان‌زاده، رتبه‌ اول در رشته‌ی تفسیر قرآن و راهیابی به مرحله استانی 
۳- فاطمه‌ دهشیری، رتبه‌ اول در رشته‌ی انشا نماز و راهیابی به مرحله استانی
۴- مانیا‌ محمودی، رتبه‌ اول در رشته‌ی انشا نماز و راهیابی به مرحله استانی
۵- محدثه دشتکی، رتبه‌ اول در رشته‌ی قرائت قرآن و راهیابی به مرحله استانی
۶- زهرا اقبالی، رتبه‌ اول در رشته‌ی حفظ ویژه ۱۰ جزء و راهیابی به مرحله استانی
۷- محدثه‌ اقبالی، رتبه‌ اول در رشته‌ی ترتیل قرآن
۸- مهدیه حسن‌زاده، رتبه‌ اول در رشته‌ی حفظ موضوعی
۹- آیدا نظریان، رتبه‌ اول در رشته‌ی حفظ موضوعی
۱۰- مهسا خیراندیش، رتبه‌ اول در رشته‌ی حفظ موضوعی
۱۱- حنانه قاسمی، رتبه‌ دوم در رشته‌ی احکام
۱۲- فاطمه‌السادات واعظ‌پور، رتبه دوم در رشته‌ی احکام
۱۳- زهرا دهقان‌زاده، رتبه‌ دوم درررشته‌ی انشا نماز 
۱۴- فاطمه السادات میرخلیلی، رتبه‌ دوم در رشته‌ی حفظ‌عمومی 
۱۵- مطهره‌ حاتمی، رتبه‌ دوم در رشته‌ی حفظ‌ویژه ۲۰ جزء
۱۶- لیلا حکیمی، رتبه‌ دوم در رشته‌ی صحیفه سجادیه
۱۷- فائزه آمون، رتبه‌ دوم در رشته‌ی صحیفه سجادیه
۱۸- زهرا یغمایی، رتبه‌د دوم در رشته‌ی قرائت تحقیق
۱۹- سنا اشرف‌زاده، رتبه‌ دوم در رشته‌ی قرائت ترتیل
۲۰- فاطمه زارع‌کمالی، رتبه‌ سوم در رشته‌ی حفظ عمومی 
۲۱- کیانا کفاش، رتبه‌ سوم در رشته‌ی نهج البلاغه 
۲۲- زهرا میرجلیلی، رتبه‌ سوم در رشته‌ی نهج البلاغه 
۲۳- الهه السادات‌ ابوالبقایی، رتبه‌ چهارم در رشته‌ی احکام
۲۴- نگارابویی، رتبه‌ چهارم در رشته‌ی حفظ ویژه ۵ جزء
۲۵- یاسمن نیکخواه، رتبه‌ پنجم در رشته‌ی صحیفه سجادیه
۲۶- نگین محسن‌زاده، رتبه‌ پنجم در رشته‌ی حفظ عمومی

ادامه مطلب
9 اردیبهشت 1400

درخشش‌ دانش‌آموزان هنرمند‌ دبیرستان‌ دخترانه دوره اول‌ فرزانگان‌ یزد در مسابقات فرهنگی و هنری

خانم‌ها:
۱- غزل‌ اعتمادیان، رتبه‌ اول در رشته‌ی وبلاگ و راهیابی به مرحله‌ استانی
۲- حدیث کارگر، رتبه‌ اول در رشته‌ی وبلاگ و‌‌ راهیابی به مرحله‌ استانی 
۳- مهدیه حسن‌زاده، رتبه‌ اول در رشته‌ی تکنوازی (گیتار) و راهیابی به مرحله استانی 
۴- مانیا محمودی، رتبه اول در رشته‌ی تکنوازی ( کاخن) و راهیابی به مرحله استانی 
۵- محیا پیران، رتبه اول در رشته‌ی رنگ‌وروغن و راهیابی به مرحله استانی
۶- فاطمه گلشن، رتبه اول در رشته‌ی کلاژ و راهیابی به مرحله استانی
۷- حدیث دهقان، رتبه دوم در رشته‌ی نقالی
۸- زهرا آقا‌بزرگی، رتبه دوم در رشته‌ی وبلاگ
۹- دنیا داد، رتبه دوم در رشته‌ی تکنوازی( پیانو)
۱۰- الهام صفری، رتبه دوم در رشته‌ی ویدئو‌کست
۱۱- نازنین‌فاطمه نشاسته‌گر، رتبه سوم در رشته‌ی نستعلیق 
۱۲- الهه‌السادات فرشچی، رتبه سوم در رشته‌ی تکنوازی( دف)
۱۳- مژده برزگر، رتبه سوم در رشته‌ی مدادرنگ
۱۴- دنیا داد، رتبه سوم در رشته‌ی مدادرنگ
۱۵- زهرا‌السادات میر‌جلیلی، رتبه سوم در رشته‌ی طراحی
۱۶- حامده عبدالله‌نژاد، رتبه سوم در رشته‌ی طراحی
۱۷- بهار دهقان‌زاده، رتبه سوم در رشته‌ی پادکست
۱۸- مانیا محمودی، رتبه سوم در رشته‌ی داستان 
۱۹- مهدیه طیب‌زاده، رتبه سوم در رشته‌ی عکاسی 
۲۰- هما دهقان، رتبه سوم در رشته‌ی تصویر‌سازی
۲۱- رعنا السادات حسینی، رتبه چهارم در رشته‌ی عکاسی

ادامه مطلب