با اعتماد به نفس و آرامش به موفقیت رسیدم
المپیاد دانش آموزان را به چالش می کشد و تجربه جدیدی برای آن ها محسوب می شود.
با اعتماد به نفس و آرامش به موفقیت رسیدم
رتبه دوم المپیاد زیست شناسی خود را چنین معرفی کرد: محمد مهدی گل بخش هستم دانش آموز پایه دوازدهم دبیرستان دوره دوم شهید صدوقی یزد و دارنده مدال برنز و نقره المپیاد زیست شناسی در دوسال گذشته هستم.

او افزود: به دلیل اهمیت درس زیست شناسی در رشته تجربی و تلفیق این رشته با علوم مختلف شیمی، فیزیک و ریاضی و تک بعدی نبودن رشته زیست شناسی علاقه زیادی به این رشته دارم و همچنین نیم نگاهی به اینم داشتم که دانش آموزان غیر تهرانی در المپیاد زیست موفق ت ر از بقیه رشته ها هستند  و به همین دلیل در المپیاد در این رشته شرکت کردم.

افتخارد آفرین المپیاد زیست کشور ایراز کرد: باز هم اگر به گذشته برگردم همین رشته را برای حضور در المپیاد انتخاب میکنم چراکه مسیر المپیاد دانش آموزان را به چالش می کشد و تجربه های سه سال تصمیم به خواندن تخصصی رشته مورد برای حضور در المپیاد را میگیری که تجربه بسیار خوبی است.

محمد مهدی گل بخش گفت: اگر در المپیاد موفق نمیشدم عکس العمل هر دانش آموزی متفاوت است ممکن است یک نفر خیلی ناراحت و درگیر آن شود ولی با شناختی که از خودم دارم خیلی ناراحت و درگیر این موضوع نمیشدم و بعد از آن به دنبال برنامه و هدف جدیدی می رفتم و پیگیر آن هدف می شدم. 

او ابراز کرد: کسب مدال طلا در المپیاد رشته های مختلف معافیت از کنکور سراسری را در پی دارد و کسب مدال های نقره و برنز سهمیه ای خوبی برای کنکور سراسری محسوب می شود از این نظر من یه پشتوانه ای به عنوان سهمیه دارم ولی مسئله ای دیگر این بود که امسال المپیاد خیلی دیر برگزار شد و زمان درس خواندن برای کنکور یه مقداری از من گرفته شد.
رتبه دوم المپیاد زیست شناسی کشور افزود: به موفقیت کامل و مورد علاقه خودم نرسیدم ولی با اعتماد به نفس و آرامش و بدور از هیچان زدگی و با تلاش و پشتکار توانستم به این موفقیت برسم.

گل بخش گفت: هدف من در کوتاه مدت موفقیت در کنکور سراسری است و بعد از آن فارغ از اینکه در هر رشته ای قبول شوم  وارد فرایند آموزش دادن به دانش آموزان و دانشجویان این مرز و بوم شوم.