اهدا جایزه نوبل ایرانی ( بنیاد موقوفه البرز ) به 2 دانش آموز نخبه سمپادی یزدی
از دانش آموز رتبه برتر کنکور سراسری و دانش آموز برتر قرآنی مدارس سمپاد یزد تقدیر شد.
اهدا جایزه نوبل ایرانی ( بنیاد موقوفه البرز ) به 2 دانش آموز نخبه سمپادی یزدی

نگار کارگر و سروش شرافت بفروئی دو دانش‌آموزان یزدی با قرار گرفتن در میان ۵۱ دانش‌آموز برتر کشور، موفق به کسب جایزه سال بنیاد البرز شدند. 
همایش پنجاه و هشتمین جایزه بنیاد البرز روز سه‌شنبه بصورت  ویدئو کنفرانسی از ۲۰ استان در تهران برگزار و از ۵۱ دانش‌آموز برگزیده کشور تقدیر شد که در این میان "نگار کارگر "  و  " سروش شرافت بفروئی  " دانش‌آموز مقاطع متوسطه مدرسه استعداد های درخشان فرزانگان و شهید صدوقی موفق به کسب این جایزه شد.
در استان یزد  این مراسم در سالن جلسات اداره کل اوقاف وامور خیریه استان یزد برگزار و جوایز و لوح تقدیر توسط حجت الاسلام زارع زاده مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد به برگزیدگان اهداء شد و همچنین از استان یزد شهناز هاتفی رئیس اداره سمپاد شرکت داشت. 
بنیاد البرز از سال ۱۳۴۲ با هدف کمک به اشاعه فرهنگ کشور و تجلیل از مقام علمی دانشمندان و پژوهندگان برتر ایرانی و تشویق دانشجویان و دانش‌آموزان برگزیده و نوباوگان و نوجوانان با استعداد ایرانی از طریق اعطای «جوایز بنیاد البرز»، از سوی مرحوم حسینعلی البرز تاسیس و وقف شده‌ و این بنیاد در نیم قرن گذشته تاکنون چندین هزار نفر از نخبگان برتر علمی کشور را مورد حمایت و تشویق قرار داده‌ است.
جایزه بنیاد البرز در راستای تحقق امینانه نیت واقف در سال‌های اخیر در قالب همایش‌های ملی و استانی با حضور مقامات علمی و مسئولان کشوری محقق شده‌است.
گفتنی است در این همایش دانش‌آموزان برگزیده کشور از استان‌های یزد ، هرمزگان، فارس، چهار محال و بختیاری، فارس، مازندران، مرکزی، خراسان جنوبی، شمالی و رضوی، همدان، ایلام، کردستان، سمنان، تهران، سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی، خوزستان، اردبیل، کرمان و اصفهان به شکل ویدئو کنفرانسی تجلیل و جایزه ۵۰ میلیون ریالی و لوح جایزه البرز به آنها اهدا شد.